Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Centrul de Afaceri Francez la Bucuresti - ABC Oprea Holding & Associates, ofera servicii de consultanta profesionala privind implementarea si dezvoltarea societatilor comerciale administrate de investitori francezi, pe piata din Romania.

Cerinte

- Experienta in domeniul activitatii de secretariat constituie un avantaj - Limba franceza nivel mediu (cunoasterea limbii franceze la nivel avansat constituie un avantaj) - Limba engleza nivel mediu - Bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office - Elaborarea si redactarea de documente sau a diverse situatii solicitate de superiorul ierarhic si/sau de echipa de management - Organizarea calatoriilor de afaceri si/sau a deplasarilor in tara si in strainatate - Monitorizarea si distribuirea corespondentei zilnice - Inregistrarea, organizarea si arhivarea documentelor - Capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa - Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini simultan - Atentie sporita la detalii - Persoana dinamica, pro-activa, cu gandire pozitiva *Salariul va fi negociat in urma interviului

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai