Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un Economist Junior pentru clientul nostru important - lider de piata in domeniul nacelelor si platformelor. Biroul la care vei lucre se afla in Jilava, judetul Ilfov. Esti absolvent sau student cu studii in domeniul economic ? Iti oferim un job full time sau part-time. Tu alegi. Vei desfasura activitati de contabilitate primara: - introducerea de date si informatii in format Excel ; - inregistrarea si verificarea facturilor de achizitie conform procedurilor ; - completarea documentelor si formularelor suport pe partea de inregistrari; - redactarea corespondentei; - arhivarea documentelor primare; - pregatirea copiilor dupa documentele necesare in procesul de auditare.

Cerinte

- cunostinte operare PC – MS Office (Excel) ; - cunostinte de limba engleza ; - aptitudini de comunicare si invatare; initiativa ; - meticulozitate si acuratete, atentie la detalii. Beneficii: Salarizare atractiva. Lucrul intr-o echipa dinamica, motivata si profesionista. Oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale in cadrul companiei.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja