Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dream House Solution reuneşte o echipă de consultanţi cu o vastă experienţă în domeniul construcţiei clădirilor, al consultantei imobiliare si serviciilor conexe, specialişti care pot concretiza proiecte diverse întrunind cele mai înalte standarde. Rapid, profesionist, flexibil. Cautam o persoana, de preferinta fata, si preferabil cunostinte tehnice care sa asigure repartizarea informatiilor dinspre management catre toate departamentele firmei, precum si in sens invers.

Cerinte

- Asigurarea transmiterii informatiilor primite din afara firmei, precum si a celor catre exteriorul firmei persoanelor carora li se adreseaza. Foarte bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) - cunostiinte tehnice - cunoasterea limbii engleze este o conditie esentiala, cunostiintele tehnice fiind un plus de care se tine cont in negocierea salariala. Se ofera conditii de munca excelente, un mediu dinamic, tanar, posibilitatea de avansare si dezvoltare profesionala, precum si un salariu atractiv, posibilitatea deplasarii in strainate.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja