Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Postul este pentru punctul de lucru din comunca Floresti, de langa Cluj Napoca (DennverProfi). Responsabilitati: -contabilitate primara conform legilor in vigoare (intocmire si completare documente primare: NIR-uri, registru de casa, jurnale etc); -Intocmeste si actualizeaza baza de date (clienti, contracte, comenzi, produse etc.); -Urmareste derularea contractelor cu clientii/furnizorii; -Intocmeste diverse informatii pentru clienti/parteneri cu privire la modificari de pret, politica comerciala etc.; -Acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti; -Urmareste situatia soldurilor, platilor; -Introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intrare; verifica facturile de marfa sub aspectul corectitudinii si completitudinii lor; -Urmareste si factureaza comenzile primite pe mail/fax/telefonic (Cluj, distributie);

Cerinte

Cerinte: – Abilitati foarte bune de operare pe calculator (pachetul MsOffice nivel avansat) si cunostinte solide WinMentor; – Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi; – Atitudine pozitiva si proactiva; – Meticulozitate; – Abilitati foarte bune de organizare si prioritizare; – Cunoasterea produselor folosite in sfera generala de lucrari/finisaje interioare/exterioare reprezinta un avantaj;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai