Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Studii superioare (tehnice, marketing, economice); Experienta in domeniul marketing - vanzari constituie avantaj Cunostinte de business: piata, competitie, tendinte, produse; Cunostinte avansate de limba engleza (constituie avantaj); Cunostinte avansate operare PC (excel, power point) Buna capacitate de analiza si spirit critic; Capacitate de a interpreta rezultatele obtinute si de a gasi solutii de imbunatatire; Abilitati de comunicare si negociere; Persoana activa, dinamica, orientata catre rezultat.

Cerinte

Descrierea jobului: Analizeaza in mod constant pozitia pe piata produselor din portofoliul firmei si tendintele pietei; Ofera suport in crearea strategiei de marketing/ vanzari, in realizarea obiectivelor si in dezvoltarea de noi produse; Efectueaza analize / feedback- uri pentru ofertele transmise; Efectueaza analize asupra concurentei; Asigura suport de marketing in scopul atingerii obiectivelor de vanzari; Propune proiecte de marketing , implementeaza planul de activitati de marketing; Prospecteaza piata, contacteaza potentiali clienti; Monitorizeaza evolutia proiectelor de marketing; Intocmeste prezentari, rapoarte, analize. Beneficii: Pachet salarial atractiv; Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja