Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medlife Regiunea Centru angajeaza asitenti medicali pentru urmatoarele posturi: Asistent Medical ATI Brasov Asistent Medical Bloc Operator Brasov Asistent Medical Sectie Chirurgie Brasov Asistent Medical Radiologie Brasov Asistent Medical Ambulator Brasov Asistent Medical Ambulator Codlea Asistent Medical Ambulator Reghin Beneficii: - Salariu motivant - Colaborare pe perioada nedeterminata - Pachete de servicii medicale pentru salariat si familie Numai CV-urile care corespund profilului cautat vor fi selectate.

Cerinte

Cerinte: - Studii de specialitate: absolvent Scoala Sanitara sau Facultatea de Moase si Asistenti Medicali - Aviz libera practica si asigurare malpraxis - Experienta in domeniu constituie avantaj - Cunostinte MS Office nivel mediu-avansat - Indeplinirea sarcinilor administrative: inregistrarea pacientilor in baza de date, intocmirea doocumentelor specifice sectiei; - Abilitati de comunicare si empatie, centrata pe realizarea sarcinilor si atenta la nevoile pacientilor.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja