Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii Vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Azil de batrani Interviuri: 28-29 Aprilie Locatie: England- South West and Midlands Tipul job-ului; Full Time Salariu: £13.5/ora Beneficii - Ture de zi si de noapte - Program de lucru standard 36 ore/sapt - Orele suplimentare sunt platite additional (133% fata de plata standard) - Orele lucrate de sarbatori sunt platite additional (133% fata de plata standard) - 1 luna de cazare gratuita - Training platit de angajator - Concediu: 30 de zile, inclusic sarbatorile nationale - Biletul de avion va fi decontat de angajator la sosirea in U.K. - Childcare Voucher: economisiti £900 pentru ingrijirea copiilor - Uniforma gratuita - Alte beneficii: discount-uri - Schema de pensii - Asigurare de viata - Apa si cafea gratuite

Cerinte

Cerinte: - In curs de inregistrare la NMC (cu actele trimise si prima plata de inregistrare de 110 lire facuta) - Nivel de limba engleza conversational - Se accepta si candidati fara experienta

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja