Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistent Medical, Azil, Wales, 14 – 16.5£ / ora Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Care Home Salariu: 14£ – 16.5£ / ora Interviuri pe Skype – prima saptamana din Septembrie Locatie: Ystradgynlais, Wales Tipul job: full time Beneficii pentru angajati: • Contract de munca full time • Plata pe ora cuprinsa intre 14 si 16.50 £/ora, in functie de experienta • Candidatii proaspat absolventi, fara eperienta, sunt luati in considerare • Munca desfasurata in zilele de sarbatoare legala este remunerata cu echivalentul a 1.5 h (adica salariul poate fi cuprins intre 21 si 24.75 Lire/h) • Concediu annual de 5.6 saptamani • Prima luna de cazare – GRATUITA • Bilet de avion – GRATUIT • Perioada de inductie 1 saptamana, dupa care va fi alocat un MENTOR pe o perioada de 3 luni • Veti fi intampinat la aeroport si transferat catre cazarea dvs. • Contractul de angajare va fi furnizat inainte de calatoria dvs. catre UK

Cerinte

Criterii de eligibilitate  Candidatii inregistrati in cadrul NMC (sau in process de obtinere a PIN-ului, dar fara sa intre sub incidenta examenului IELTS)  Candidati cu un nivel conversational al limbii engleze – B1  Candidati care sunt entuziasti, de incredere si pasionati de profesia de asistent medical

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja