Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Azil de batrani Interviuri: 27 Mai Locatie: Barnsley, Rotherham, Sheffield, Wigan, Accrington, Dudley/Wolverhampton Tipul job-ului: Full Time Salariu: £14/h (asistenti cu experienta), £13/h (asistenti fara experienta), £9,50/h (asistenti cu PRN) Beneficii: NU SE PERCEPE COMISION DE INTERMEDIERE - Contract: full time/pozitie permanenta - Ture de zi si de noapte - Program standard de lucru 36h/sapt - Pachet de relocare: £1500 - Concediu anual: 28 de zile - Salariu: £13/h - £14/h in functie de experienta; £9,50/h pentru asistentii care nu au inca PIN-ul - Orele suplimentare sunt platite aditional - Training si uniforma oferite de angajator - Candidatii pot lucra ca infirmier pana la primirea PIN-ului - Candidatii vor fi asteptati si preluati de la aeroport de angajator - Oferta va fi trimisa inainte de plecarea din Romania VPL Healthcare va ajuta gratuit cu: - Consiliere privind inregistrarea la NMC - Simulari de interviu in limba engleza - Materiale pregatitoare pentru interviu

Cerinte

Conditii de eligibilitate - Sa fi inceput deja procesul de inregistrare la NMC - Sa aiba nivel de limba engleza conversational - Sa fie cu experienta, insa se accepta si proaspat absolventi

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

39 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja