Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia: Asistent Medical Tara: Republica Irlanda Locatie : Limerick, Cork, Co. Clare, Kilkenny, Offaly, Kildare, Killarney, Westmeath, Sligo si Waterford Pozitii disponibile:20 Locul de munca: Centru de Ingrijire Salariu BRUT : minimum 31,824 euro pe an Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: perioada nedeterminata, • Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana, • Posibilitatea de a face ore supliemnatere, orele suplimentare sunt platite cu 25-30 % mai mult , Duminica si Zilele de Sarbatoare legala nationala sunt platite dublu, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asistenta in agsirea unei cazari • Biletul de avion este platit de candidat, • Ore suplimentare , • Concediu platit,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMBI / sau acceptati la NMBI / in curs de inregistrare la NMBI • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca • Experienta de minimum 1 an de zile

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja