Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Pozitia: Asistent Medical Tara: Republica Irlanda Locatie : Dublin si mai multe locatii din Republica Irlanda Pozitii disponibile:40 Locul de munca: Centru de Ingrijire Salariu BRUT : 19.50 Euro pe ora Primele 3 saptamani veti face un curs de limba engleza GRATUIT in Carrickmacross , County Monaghan. Pe perioada cursului masa , cazarea si materialele sunt platite de angajator Dupa cele 3 saptamani de curs se incepe munca la Centrul de Ingrijire pe pozitia de Infirmier. Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 2 ani cu posibilitate de prelungire, • Salariul brut pe ora pe pozitia de Infirmier pana la inregistrarea la NMBI este de 13.50 brut Euro pe ora, • Salariul brut pe ora pentru Pozitia de Asistent Medical este de 19.50 euro pe ora, • Se lucreaza in medie 42 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asistenta in gasirea unei cazari, • Pachet de relocare 1000 euro pentru biletul de avion si cazarea pe prima luna, • Imprumut pentru plata depozitului . • Rambursarea taxei de inregistrarea de la NMBI, • Ore suplimentare , • Concediu platit,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMBI/ sau acceptati la NMBI/ in curs de inregistrare la NMBI • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

25 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai