Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie : Lytham- Nordul Angliei Pozitii disponibile: 15 Locul de munca: Centru de Ingrijire Salariu: 13 lire sterline pe ora Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: permanent • Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei • Salariul pentru pozitia de Asistent Medical Inregistrat la Colegiul Asistentilor si Moaselor din UK va fi de 13 lire pe ora • Posibilitatea de a lucra ca si infirmier pana la Primirea Pinului cu 8 lire pe ora • Zilele de Sarbatoare legala nationala sunt platite cu 26 lire sterline pe ora • Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana • Beneficiati de Asigurari Sociale • Beneficiati de Asigurari medicale • Acces la Schema de Pensie • Prima luna la chirie gratuita • Sprijin in cautarea unei cazari permanent • Vi se ofera un pachet de relocare de 1500 lire sterline pentru a plati a doua luna la chirie si depozitul . Acesti bani se vor retrage pe o perioada de 10 luni din salar cate 150 de lire. • Bonus de 1000 de lire la implinirea unui an. • Biletul de avion platit de angajat • Concediu platit-Concediul de odihna anual de 5.6 saptamani

Cerinte

Conditii de recrutare: • Pot aplica si Proaspat Absolventii/ experienta minimum 6 luni constituie un avantaj • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja