Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie : Asistent Medical Tara : Marea Britanie Locatie : LONDRA, Oxford, SUD-Vestul Angliei Pozitii disponibile: 15 Locul de munca: Centru de Ingrijire Salariu : cuprins intre 13-15.50 lire sterline pe ora Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: permanenta, • Salariul pe pozitia de Asistent Medical Inregistrat cuprins intre 13-15.50 lire sterline pe ora • Posibilitatea de a lucra ca si Infirmier pana la primirea PIN-ului cu salariul cuprins intre 7-8 lire sterline pe ora • Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10.000 de lire sterline, • Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana, • Beneficiati de Asigurari Sociale, • Beneficiati de Asigurari Medicale, • Acces la Schema de Pensie, • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile, • Posibilitati de formare profesionale si cursuri • Pachet de relocare : 2000 de lire sterline. Acest pachet de relocare nu il veti primi dvs in mana . • Pachetul de relocare este destinat pentru a acoperi cazarea la hotel in caz de nevoie ,pentru cel putin o saptamana ,pana va veti gasi o cazare permanenta si va acoperi prima luna de cazarea si depozitul fara utilitati.

Cerinte

Conditii de recrutare: • Pot aplica si Proaspat Absolventii/ experienta minimum 6 luni constituie un avantaj • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja