Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Recrutam Asistent Medical Generalist pentru Clinica Medicala Privata din sector 2, Bucuresti. Atributii post: • Programari consultatii pacienti; • Introducere date pacienti, utilizare card de sanatate; • Efectuare ECG, montat Holter, administrare diferite tratamente; • completare retete, bilete de analize. Program de lucru: 8 ore/ zi (program de lucru in ture: 08:00 – 16:00/ 12:00 – 20:00), de Luni pana Vineri. Salariul lunar net oferit: 2000 Lei, contract de munca perioada nedeterminata. Programari interviu telefonic de Luni pana Vineri intre orele 10:00 – 17:00 sau trimite CV si te vom contacta noi. Firma de recrutare, selectie si plasare de personal din Bucuresti, angajam pentru familii deosebite. Ne recomanda experienta de 14 ani pe piata muncii din Romania

Cerinte

• Absolvent Scoala Postliceala Sanitara, cu aviz de libera practica si asigurare de malpraxis valabile; • Este solicitata experienta minim 1 an pe un post similar (reprezinta avantaj experienta cardiologie); • Buna capacitate de comunicare si relationare;

7 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai