Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Candidatul ideal Ești Asistent Medical Generalist în căutarea unui loc de munca în Irlanda? Avi-Ad Adult Education îți oferă posibilitatea de a-ți urmări visul și de a-ți dezvolta cariera medicala în Irlanda! Descrierea jobului Agenția Avi-Ad Adult Education a fost înființată în anul 2014 în România și a desfășurat până în prezent cursuri de formare în domeniul educației adulților, în special conexe cu sfera medicală. Din anul 2016, ne ocupăm și de plasarea îngrijitorilor, a asistentelor medicale și a altor tipuri de personal medical în țări ale UE, în Israel, Anglia sau Irlanda, fiind înregistrată la Inspectoratul Teritorial de Muncă Iași. Ce îți este oferit: - Salariul este cuprins între €16 – €20, în funcție de vârstă și experiență; - Contract de muncă ce se semnează din țară, program full-time; - Decontarea biletului de avion la sosire, după caz; - Cazare gratuită pentru prima lună, după caz; - Asistență continuă pentru acomodare; - Training inițial organizat de către angajator; - Oportunitatea de a lucra ca infirmier până la obținerea PIN-ului; - Asistență în obținerea PIN-ului și a unor calificări necesare obținerii locului de muncă vizat, dacă este nevoie (de limbă engleza, respectiv IELTS). Oferim tuturor candidaților următoarele servicii și informații: - Suport în procesul de înregistrare în NMBI ; - Crearea unui CV atrăgător; - Suport în pregătirea pentru interviu; - Informații despre sistemul de sănătate din Irlanda și cum diferă față de cel din țara de proveniență; - Suport în găsirea unui locuințe (dacă nu este oferită de angajator); - Informații despre spital sau centru de îngrijire și împrejurimi. Alte informații: - Costuri program: Nu Percepem Comision; - Bilet avion România – Irlanda (rambursat, după caz, de către angajator); - Bani de buzunar.

Cerinte

Ce ne dorim de la tine: - să deții calificare de asistent(ă) medical(ă) generalist; - sa cunoști limba engleză la nivel mediu, conversațional (B1); - experiența în domeniu este un avantaj, dar nu este obligatorie; - PIN eliberat de NMBI Irlanda pentru a profesa ca asistent medical înregistrat în Irlanda; în cazul în care nu îl dețineți, vă vom oferi asistență în obținerea lui. De asemenea sunt acceptate și persoanele care se afla în curs de înregistrare; - dorința și entuziasmul de a începe sau continua o cariera Irlanda.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai