Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistent Medical, Londra, £26,000 - £40,000 / an Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Spital Privat Locatie: Londra Interviuri pe Skype: luna octombrie Salariu: £26,000 - £40,000 / an Sectii: Chirurgie, Endoscopie, Bloc Operator Beneficii: - Salariu annual foarte competitiv: £26,000 - £40,000 / an - Program standard de lucru: 37.5 ore / saptamana - Ture de zi si de noapte - Experienta clinica este recunoscuta - Asistenta si training oferite la inceput - Schema de pensii - Contract permanent - Plan de sanatate - Imprumut pentru bilet de avion - Suport pentru acomodare - Oportunitati de dezvoltare a carierei Va ajutam cu: - Inregistrarea la NMC - Material pregatitoare pentru interviu - Simulari de interviu in limba engleza

Cerinte

- Minim 12 luni experienta in domeniu: endocrinologie, gastroenterologie, urologie, oncologie, urgente, oftalmologie, bloc operator - Candidatii trebuie sa fie inregistrati la NMC (cu PIN) - Engleza la nivel conversational

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja