Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Detalii job: Angajatorul ofera pentru asistentii medicali cu PIN sau in curs de obtinere a PIN-ului (PRN) cu engleza la nivel mediu, urmatoarele beneficii: - Bilet de transport catre U.K; - Cazare gratuita primele 6 saptamani, urmand ca dupa, sa fie ajutati in gasirea unei noi locuinte a carei chirii se va plati de catre candidat; - Pachet de relocare in valoare de £ 1,000 ( 500 £ in doua transe); - Curs de inductie gratuit; - O uniforma pentru munca; - Aplicatia pentru cazier judiciar valabil in Marea Britanie (DBS); - Suport pentru a deschide un cont bancar in Marea Britanie; - Asigurare de viata– care acopera posibilele daune cauzate la locul de munca; - Trei mese calde pe zi; - Contract de munca permanent; - Concediu de 28 de zile platit + 8 zile de bank holiday; - Concediu medical de 6 saptamani platit. Salarizare: Plata pe ora este decisa de managerul de la Care Home in cadrul interviului pe Skype si se face in functie de experienta, se incepe de la £ 12.24 pe ora brut. In cazul in care candidatii lucreaza ca Senior Healthcare Assistant si sunt in asteptarea PIN-ului, compania le plateste salariul de RGN( asistent medical generalist). Salariile anuale incep de la £ 23,212 si pot ajunge pana la £ 34,944, depinde de tariful orar si de orele lucrate - (de exemplu £ 34,944 este o rata de £ 14 pe ora pentru un contract saptamanal de 48 ore). Candidatul are de asemenea posibilitatea de a decide cate ore ar dori sa lucreze pe saptamana ,de obicei, se incepe de la 32 de ore pe saptamana si se poate ajunge pana la 48 de ore. Zona in care se afla azilele la care veti lucra este Surrey, la Sud Vest de Londra in urmatoarele locatii: Tadworth, Guildford, West Horsley, Surrey, Farnham, Claygate Interviurile vor avea loc pe Skype pe data de 2 Decembrie si 15 Decembie. Nu se percep comisioane de mediere.

Cerinte

- Limba engleza la nivel conversational - PIN sau PIN in curs de obtinere (PRN) - Disponibilitate pentru relocare - Seriozitate - Experienta minim 6 luni in domeniu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja