Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pozitia: Asistent Medical Tara: Germania Locatie : Munchen si Stuttgart Pozitii disponibile: 30 Locul de munca: Clinica Salariu BRUT : cuprins intre 3000-3700 euro brut pe luna Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: nedeterminata, se lucreaza in mai multe clinici, nu se garanteaza ca veti lucra in aceeasi clinica pe perioada contractului, • Salariul pentru Asistenti Medicali cu Recunoastere in Germania cuprins intre 3000-3700 euro brut pe luna • Salariul pentru Asistenti Medicali fara Recunoastere si cu B1 cuprins intre 2000-2500 euro brut pe luna, • Curs de limba Germana de la B1-B2 , online, • Angajatorul obtine Recunoasterea Diplomei in Germania pentru Asistenti • Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Ore suplimentare , • Concediu platit, • Bonusuri- prime de concediu, • Cazare oferita de angajator in apartamente:  Apartament cu 1 camera: 450 euro cu utilitatile incluse  Apartament 2 camere : 550 euro cu utilitatile incluse  Apartament cu 2 camere si gradina: 690 euro cu utilitatile incluse

Cerinte

Conditii de recrutare: Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist Diploma care sa ateste nivelul lingvistic Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai