Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

OFERIM: - Salariu tarifar intre 2200-3300€ BRUT +sporuri - până la 3 luni cazare gratuita in Germania - Scoala acreditata de limba germana - Examinare acreditata de nivel B2 - Modul formare profesionala - Contract pe perioada nedeterminata - Recunoastere profesionala completa - Suport integrare in Germania - Sunteți prima persoană de legătură pentru pacienti și controlați tot procesul de îngrijre, inclusiv toată documentația necesară îngrijirii întocmită pe computer - Sunteți responsabil(ă) de îngrijirea personală și atentă a pacientilor cu respectarea regulilor de îngrijire - Sunteți partenerul de comunicare pentru aparținători și medicii persoanelor îngrijite

Cerinte

Candidatul ideal trebuie să fie: - persoană empatică, motivată să înceapă o nouă viață în Germania - să aibă diplomă de Asistent Medical Generalist - experiența în domeniu prezintă avantaj

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja