Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia: Asistent Medical Tara: Marea Britanie Locatie : Londra si Sudul Angliei Pozitii disponibile: 20 Locul de munca: Spital Privat Salariu BRUT : minimum 30.000 lire sterline pe an Sectii: Asistenti pe sectie – trebuie sa aiba experienta pe chirurgie acuta , experienta cu pacienti post si pre operatori. Bloc Operator – Anestezie si Recuperare Oncologie Terapie intensiva

Cerinte

Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: perioada nedeterminata, • Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : primele 3 luni la cazare platite de angajator • Voucher la sosire • Ore suplimentare , • Concediu platit, • Bonusuri- prime de concediu, Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca • Experienta de minimum 1 an de zile

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja