Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tara: Anglia Pozitia: Asistent Medical Locatie : Rotherham- Sheffield Pozitii disponibile: 20 Locul de munca: Spital Public Salariu BRUT : Sectii: • Pneumologie • Gastroenterologie • Endocrinologie • Terapie intensive • Medicala • Chirurgie Generala • Neuro-Reabilitare

Cerinte

Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: perioada nedeterminata • Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : prima luna la cazare platita de angajator, • Dupa prima luna Angajatorul ofera cazare in incinta spitalului iar costurile sunt dupa um urmeaza - £280 lire sterline pe luna cu toate taxele incluse – impartiti casa cu inca 4 persoane - £360 lire sterline pe luna cu toate taxele incluse – impartiti casa cu inca 2 persoane - £444 lire sterline pe luna cu toate taxele incluse – singur in apartament de o camera - £590 lire sterline pe luna – intr-un apartament amenajat pentru familie/ cu toate taxele incluse • Biletul de avion este platit de candidat • Ore suplimentare , • Concediu platit, • Bonusuri- prime de concediu,

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja