Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie : Surrey, Guildford , sud-ul Angliei, Pozitii disponibile: 15 Locul de munca: Spital Public Sectii: • Medicala • Chirurgie • Terapie Intensiva- cu experienta minimum 6 luni Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Cerinte

Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: perioada nedeterminata • Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : prima luna la cazare platita de angajator, in incinta spitalului • Sprijin in gasirea unei cazari permanente • Biletul de avion este platit de candidat • Ore suplimentare , • Concediu platit, • Bonusuri- prime de concediu,

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja