Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistent Medical, Spital UK, £21,909 - £28,462/an Pozitii vacante: Asistent Medical Generalist Sector: Spital public Locatie: Swindon Interviuri: 22 – 23 Septembrie Salariu: £21,909 - £28,462/an Tipul job-ului: Full time Beneficii: Salariu: - Asistenti cu PIN: £21,909 - £28,462/an - Asistenti cu PRN: £17.978/an pana la primirea PIN-ului Acomodare, calatorie si training - 1 luna de cazare gratuita - Bilet de avion platit de angajtor - Abonament la autobuz pentru o luna - Training platit de angajator - Concediu anual: 27 de zile - Ture de zi si de noapte - Cursuri de limba engleza oferite de angajator

Cerinte

Criterii de eligbilitate - Se accepta si candidati fara experienta - Candidatii trebuie sa fie in curs de inregistrare - Nivel de limba engleza solicitat: conversational - Candidatii care necesita testare IELTS sunt de asemenea eligibili

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja