Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistent Medical, UK, £12- £14/ora Interviuri fata in fata in Bucuresti: 13- 14 ianuarie Locatii: Wales – Cardiff Salariu: £12- £14/ora Beneficii pentru asistenti medicali: - Transport si Cazare: • biletul de avion gratuit spre Marea Britanie • transport gratuit de la aeroport la azilul unde veti lucra in Cardiff; • 3 luni de cazare gratuita, inclusiv facturile vor fi platite de catre angajator. - Salariu • Senior Carer (Candidati cu PRN)- £7,45/oră; • Preceptorship nurse (candidati care au trimis documentele pentru PIN, pana la obtinerea acestuia -care dureaza pana la 6 luni) - £ 12.00/oră • Asistenti medicali cu NMC PIN £ 14.00/oră. - Training, concediu, munca in schimburi • Perioadă de training de 2-4 săptămâni și perioadă de probă: 3 luni • Perioada contractului: Se incheie un contract permanent pe 1 an de zile, cu posibilitate de prelungire prin acordul partilor. • Un împrumut de 500 £ pe care il primiti cand ajungeti in UK, care trebuie plătit înapoi în 3 luni. • concediu anual: 28 de zile/an • ore săptămânale: 44 ore/săptămână • munca in ture: puteti sa lucrati in ture de zisi ture de noapte - Alte beneficii • pensie contributivă • uniformă • training extensiv; • Angajatorul acopera costul DBS; • Asistarea asistentilor medicali în aplicarea pentru conturile bancare si NINO.

Cerinte

• locuri de muncă este disponibil pentru asistente medicale care s-au înregistrat deja la NMC (PRN / PIN) • Candidații cu/fără experiență profesională • nivel de limba engleza A2-B1 • Îngrijirea vârstnicilor constituie un avantaj, dar nu este o cerință, pentru ca veti beneficia de training si instruire.

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja