Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie de plasare a fortei de munca din Marea Britanie recruteaza asistenti medicali pentru spitale publice si private din Marea Britanie.
-Medicina Generala
-Chirurgie
-Ortopedie
-Oncologie-Urgente
-Pediatrie
-Anestezie (Tehnicieni)
-Terapie Intensiva
-Tehnica sala operatie. Recrutam asistenti medicali catre sunt in curs de inregistrare cu NMC, in asteptarea PIN. Se ofera o salarizare intre 12 -14 lire sterline pe ora, cazare, masa, uniforma, concediu, asigurare medicala, cursuri de pregatire profesionala gratuite.

Cerinte

Cerinte: inregistrat sau in curs de inregistrare cu NMC si cunostinte de limba Engleza. Se ofera salarizare atractiva impreuna cu multe alte beneficii. Pentru mai multe detalii aplicati cu CV in Engleza si va vom contacta telefonic.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja