Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Oferta job asistent medical - Olanda Candidatul ideal: Iti doresti sa profesezi intr-un mediu de lucru la standarde europene, care iti va oferi oportunitatea sa ai stilul de viata pe care ti l-ai dorit dintotdeauna? Profita de o oferta buna pentru asistentii medicali in spitale din Olanda! Cerinte: - disponibilitate pentru un an de zile - cunoștințe de limba Engleza fluent C1 - program flexibil intre 36-40 ore pe săptămână - dorința pentru o noua experiența ca asistent medical pe secția de chirurgie Se oferă: - contract legal pe Olanda - vacanta platita - salariul BRUT 3000-3100/ salariul NET 2500 (după plata impozite/taxe) - vei locui într-o casa împreună cu alți doi asistenți medicali unde ai dormitor propriu și bucătăria/baia/sufrageria comuna - pentru cazare se plătește numai 400 EUR pe luna - casa este complet mobilata și dispune de WIFI și de toate cele necesare Descrierea jobului: Ce ne dorim de la tine? -sa detii calificare de asistent(a) medical(a) generalist -sa cunosti limba engleza fluent (C1) -experienta in domeniu repsrezinta un avantaj, dar nu este obligatorie -dorinta si entuziasmul de a incepe sau continua o cariera stralucita intr-un spital din Olanda Cum te putem ajuta? - Iti oferim sprijin in realizarea CV-ul - Sfaturi in privinta interviului cu angajatorul - Pregatirea dosarului cu documentele necesare pentru plecare - Pregatirea itinerariului pana la adresa unde trebuie sa ajungi (in cazul in care nu vei fi asteptat de cineva din partea angajatorului) - te asistam in continuare pe toata durata contractului - Nu percepem comision! Daca esti gata sa te alaturi asistentilor medicali pe care i-am ajutat anterior, tot ce trebuie sa faci este sa aplici acum si noi te vom contacta pentru multe detalii. Așteptăm cu drag CV-urile Dvs si scrisoarea de intentie.

Cerinte

Cerinte: - disponibilitate pentru un an de zile - cunoștințe de limba Engleza fluent C1 - program flexibil intre 36-40 ore pe săptămână - dorința pentru o noua experiența ca asistent medical pe secția de chirurgie

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

8 pozitii disponibile