Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Simply Health Recruitment organizeaza interviuri pentru Calderdale & Huddersfield NHS Foundation Trust. Locuri vacante: Staff nurse - Band 5. Locatie: Diverse locatii din cadrul Trustului. Salariu: £21,692 to £28,180, in functie de experienta. Contract: Permanent, 37.5 ore/saptamana.

Cerinte

Beneficii: Trustul ofera o gama larga de beneficii pentru întreg personalul: ● Concediu anual; ● Sistem de pensii - NHS; ● Servicii de sănătate la locul de muncă; ● Serviciu confidential de consiliere a personalului; ● Formare și dezvoltare; ● Oportunități fantastice pentru îmbunătățirea cunostintelor; ● Facilități de îngrijire a copilului, inclusiv echipe de îngrijire a copiilor, creșe și cluburi școlare; ● Biblioteci multi-disciplinare și centre de învățare. Relocare: Se ofera o luna cazare gratuita, inclusiv costurile facturilor. Cerințe: Experienta necesara: Toate nivelurile de experienta; inclusiv proaspat absolventi. Engleză: B1 + (minimum), ideal B2. Calificări: Asistent medical înregistrat in UE. Training: Toti asistentii vor primi 6 luni de formare supravegheata și practica clinică.

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja