Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

INTERVIU CU ANGAJATORUL IN ROMANIA LA BUCURESTI , CLUJ SI IASI IN 17,18 SI 19 AUGUST 2017 Aceasta oferta este pentru Asistenții Medicali care trebuie sa susțină testul IELTS pentru a se înregistra la NMC Poziția: INFIRMIER Tara: Marea Britanie harta_politica_Marea_Britanie Locație :Surrey si Sussex Poziții disponibile: 28 Locul de munca: Centre de Îngrijire Salariu BRUT : cuprins intre 7.50- 8.50 lire sterline pe ora in funcție de locație si experienta Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: 2 ani cu posibilitatea de prelungire Se lucreaza minimum 36 de ore pe săptămâna Asigurări sociale, Asigurări medicale, Costul biletului de avion plătit de angajator Ore suplimentare , Concediu plătit, Se oferă 2 săptămâni cazare temporara , Angajatorul va asista candidații in găsirea unei cazări, Împrumut de 1000 de lire sterline pentru cazare , se va rambursa din salariu, cate 100 de lire pe luna, pe o perioada de 10 luni. Condiții de recrutare: Obligatoriu: Experienta in Îngrijirea persoanelor vârstnice Cunoștințe medii de limba engleza scris si vorbit Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

Cerinte

Condiții de recrutare: Obligatoriu: Experienta in Îngrijirea persoanelor vârstnice Cunoștințe medii de limba engleza scris si vorbit Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

33 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai