Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Organizam interviuri pentru Locatia: Cheshire and Shropshire (in apropiere de Manchester si Birmingham) Interviurile vor fi organizate in perioada 25-28 Noiembrie in Bucuresti Tipul de Job: permanent Pachet de beneficii asistenti: • Asistenti care detin PIN-ul 12.75/ora • Asistenti in curs de inregistrare £7.85/ora (pana la obtinerea PIN-ului) • Concediu anual de 6.6 saptamani (incluzand 8 sarbatori nationale) • Program de lucru: 36 ore pe saptamana (cu posibilitatea desfasurarii de ore suplimentare) • Scala de bonusare: - £1.20/h extra sambata si duminica (se adauga la salariul fix) - £0.75/h – tura de noapte - turele desfasurate in cursul sarbatorilor nationale se platesc dublu • Program complet de inducție si de formare de 3 saptamani • 1 luna cazare gratuita (chiria si depozitul platite de catre angajator in prima luna) • Suportul de formare este de inalta calitate si de specialitate – sunt oferite 3 luni de mentorat individual • Toți candidații vor fi intampinati la aeroport și condusi catre angajator/cazare • Suport gratuit cu privire la pregatirea preliminara pentru interviu

Cerinte

Profilul candidatului:  Postul este disponibil pentru asistentii medicali care au platit taxa de inregistrare la NMC si obtin PIN-ul in 2 luni.  Standard bun de cunostinte de limba engleza (nivel conversațional).  Candidatul trebuie sa dea dovada de empatie si pasiune fata de ingrijire la nivel exceptional

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja