Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistent Medical – Spital Inerviu 26 – 27 Noiembrie Locatie: Papworth, Cambridgeshire Tipul job-ului: Full time Salariu 21,478 – 27,901 lire/an Beneficii - Contrat pe perioada nedeterminata - Se ofera training platit - Ture de zi si de noapte - Program standard de lucru 36,75h/sapt, cu posibilitatea de a lucre ore suplimentare platite - Concediu 27 zile + sarbatori legale - Salariu annual: 21,478 – 27, 901 lire/an - Asistentii cu PIN se incadreaza la “Band 5 payment” - Asistentii fara PIN se incadreaza la “Band 4 payment”, urmand ca la primirea PIN-ului sa fie trecuti pe grila de salarizare de mai sus - Prima luna de cazare gratuita - Asistentii sunt intampinati de reprezentanti ai spitalului la aeroport - Posibilitatea intregirii familiei cu ajutorul angajatorului VPL Healthcare va ajuta gratuity cu: - Inregistrarea la NMC - Pre-Screening Interviews - Materiale pregatitoare pentru interviuri

Cerinte

- In curs de inregistrare la NMC (cu acte trimise deja autoritatilor NMC si prima taxa platita) - Competente lingvistice – limba engleza - Minim 1 an experienta

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja