Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Persona ce va ocupa aceasta pozitie va fi responsabila pentru: · Preluarea apelurilor telefonice si directionarea acestora la persoanele responsabile; · Preluarea si transmiterea mesajelor telefonice, faxuri si email-uri; · Intampinarea oaspetilor si candidatilor si conducerea lor catre salile de meeting; · Indeplinirea de sarcini administrative, rezervari hoteluri, bilete avion, etc; · Desfasurarea de activitati de protocol; · Gestionarea corespondentei: receptive, sortare, expediere; · Mentinerea relatiilor cu furnizorii de papetarie si de telecomunicatii.

Cerinte

Cautăm o persoană care: · Are studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj); · Are abilitati de comunicare; · Are cunostinte de operare calculator; · Cunoaște limba engleză; Noi oferim: · Un mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie internațională aflată în expansiune · Posibilități de dezvoltare profesională și instruire constantă

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai