Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Îţi doreşti un job în care valorile tale să se identifice cu valorile companiei ? Eşti în căutarea unui job în care performanţa ta să fie direct proporţională cu venitul obţinut ? Ţi-ai dori ca ascensiunea ta în cariera să se realizeze în acelaşi timp cu dezvoltarea ta personală ? Echipa noastră este pregatită să îţi îndeplinească toate aceste dorinţe. Condiţii minime: Studii superioare (finalizate sau in curs) ; Excelente abilităţi de comunicare, prezentare şi relaţionare interumană; Cunoaşterea pachetului Windows (word, excel, power point, outlook); Spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest, ordonat; Iniţiativă, atenţie la detalii; Plăcere şi abilitate de a învăţa lucruri noi; Responsabilitate, ordine, corectitudine şi seriozitate; Personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă; Persoana organizată, dinamică, loială,cu simţ al răspunderii şi spirit de echipă; Foarte bune cunoştinţe de limba engleză sau franceză (constituie avantaj); Detinerea permisului de conducere - categoria B ( constituie avantaj) ; Consideri că îndeplineşti aceste condiţii ? Crezi că descrierea ţi se potriveşte ? Atunci profită de şansa de a face parte şi a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă. Noi te vrem în echipa noastră.

Cerinte

Activităţi zilnice: Preluarea şi direcţionarea apelurilor telefonice; Elemente de secretariat şi protocol; Înregistrarea documentelor de intrare/ieşire din cadrul companiei; Stabilirea agendei Top Managementului; Întocmirea diverselor documente, prezentări, etc; Selectarea / trimiterea corespondenţei; Organizarea de evenimente, prezentări; Asigurarea de suport în realizarea principalelor activităţi manageriale; planificare, organizare, coordonare, monitorizare, etc; Stabilirea şi întreţinerea relaţiilor cu clienţii atăt la telefon, căt şi la sediul firmei; Promovarea ofertelor în cât mai multe medii, căutarea şi găsirea de noi clienţi, cunoştinţe solide de PC şi internet; Gestionarea documentelor şi informaţiilor care intră şi ies din companie, urmărirea sarcinilor şi termenelor impuse; Beneficii/Ce îţi oferim ? Posibilitatea de a lucra într-o companie de prestigiu; Carieră pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesională şi promovare în cadrul firmei ; Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios; Pachet salarial motivant; Telefon mobil, laptop ; Training şi cursuri de specialitate gratuite ; Mediu de lucru profesionist ;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja