Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Asistent Relatii Publice si Comunicare Responsabilitati ONG situat in zona Piata Sudului suntem in cautarea unui om de vanzari cu experienta de minim 3 ani. Responsabilitati: - Managementul comunicarii si PR (managementul prezentei on si off line, campanii de comunicare, si realizarea designului, realizarea designului si copyrightului pentru materiale de comunicare , se ocupa de promovarea activitatii asociatiei) - Managementul evenimentelor- organizarea evenimentelor periodice , evenimente externe Cerinte - minim 3 ani experienta in domeniu vanzarilor/marketing, comunicare - reprezinta avantaj experienta de lucru in ONG uri - limba engleza- avansat - buna capacitate de comunicare si negociere - organizat, cu capacitate de analiza si sinteza Beneficii Oferite ONG situat in zona Piata Sudului. Oferta 2700 ron net lunar

Cerinte

Cerinte: - minim 3 ani experienta in domeniu vanzarilor/marketing, comunicare - reprezinta avantaj experienta de lucru in ONG uri - limba engleza- avansat - buna capacitate de comunicare si negociere - organizat, cu capacitate de analiza si sinteza Beneficii Oferite ONG situat in zona Piata Sudului. Oferta 2700 ron net lunar

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai