Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza un Asistent Administrativ / Resurse Umane. Responsabilitati: - Intocmirea si administrarea dosarelor de personal; - Centralizarea si verificarea documentelor necesare angajarii; - Gestiunea activitatilor privind medicina muncii (programari vizita medicala, follow up fise de aptitudini, mentinerea legaturii cu centrele medicale, etc); - Pregatire documente angajare (fisa postului, CIM, acte aditionale, asigurari medicale, etc); - Evidenta concediilor de odihna, concediilor fara plata, etc (cereri de concediu, inregistrare, arhivare, etc); - Asigurare suport in diferite alte activitati in departamentul administrativ.

Cerinte

Candidatul ideal: - Experienta pe un post similar de minim 1- 3 ani; - Cunoasterea limbii franceze la nivel mediu; - Cunoasterea programului REVISAL; - Persoana seriosa, empatica si cu simtul raspunderii; - Persoana rezistenta la stres si organizata; - Persoana autonoma, cu spirit de initiativa; - Excelente abilitati de comunicare atat scris cat si verbal. Oferta: - Se ofera un pachet salarial foarte motivant si asigurare medicala privata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja