Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Vorbesti limba Germana la un nivel avansat? Ai studii tehnice? Avem o oportunitate profesionala care iti ofera sansa sa iti valorifici si sa iti dezvolti cunostintele tehnice, pentru o companie care se ocupa cu producerea de sisteme de ventilatie inalt calitative, in parteneriat cu Elvetia. Principalele responsabilitati: Sa introduci specificatii tehnice pentru piese, in Sistemul ABL; Sa pastrezi legatura telefonic si prin email cu clientii vorbitori de Limba Germana; Sa colaborezi cu inginerii proiectanti, managerii de vanzari, cu echipa tehnica si cu teamleaderii din companiile client; Sa inregistrezi piesele comandate pentru productie;

Cerinte

Bune abilitati de comunicare; Limba germana la un nivel avansat; Studii tehnice; Capacitatea de a face fata solicitarilor; Beneficii: Salariu fix+bonuri de masa; Zile de concediu pentru ore suplimentare; Asteptam sa te cunoastem! Aplica acum!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai