Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Ofera suport reprezentantilor de vanzari in relatia cu clientii societatii, oferindu-le acestora timp mai mare pentru prospectare piata; - Primeste cereri de oferta de la clienti; - Realizeaza si transmite oferte generale si pe produs partenerilor; - Ofera consultanta permanent partenerilor companiei; - Urmareste derularea ofertelor si comenzilor catre clienti; - Ofera partenerilor suport de marketing cand este nevoie; - Verifica sesizarile clientilor si propune solutii si masuri pentru rezolvare; - Realizeaza centralizatoare sau rapoarte solicitate de manager; - Raspunde de incasarea contravalorii marfurilor livrate catre clientii sai; - Urmareste concurenta si strange informatii din piata; - Intocmeste zilnic raport de activitate; - Cunoaste si respecta regulamentul si procedurile din companie; - Raporteaza zilnic Coordonatorului de Vanzari. Beneficii Oferite: - Salariu fix; - Posibilitati de promovare.

Cerinte

- Absolvent de minim studii medii (liceale); - Limba engleza constituie un avantaj; - Cunostinte de MS OFFICE: excel, word si power point; - Orientat spre respectarea termenelor impuse; - Abilitati de comunicare si de prezentare.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai