Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Beneficii: Salariu fix atractiv; Bonuri de masa; Decontare/asigurare transport Suportul intregii echipe. Loc de munca stabil Orar de lucru 8:00 – 16:30 Seriozitate Dorim o persoana dinamica, serioasa pe termen lung. Punct de lucru : Mogosoaia, strada Garii nr.19, Ilfov.

Cerinte

Cunoasterea limbii franceze; Aptitudini de organizare, spirit de echipa, viteza de lucru si bune abilitati de comunicare; Studii medii sau superioare; Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan; Rezistenta la munca sub stress; . Foarte bune cunostinte operare PC ( Word, Excel, Internet etc) Comunicare eficienta la toate nivelurile, in interiorul sau exteriorul companiei; Comportare profesionala fata de politicile companiei, fata de colegi si parteneri de afaceri; Ddisponibilitate program de lucru prelungit; Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Limbi straine necesare Engleza, Franceza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai