Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Despre noi  Suntem o echipa de 28 de oameni; in Bucuresti si in principalele orase din tara  Am creat Stem Sure acum 7 ani; si am luat din multinationalele in care am lucrat anterior ce ne-a placut si am lasat acolo ce nu ne-a placut. Ne-au placut programele de dezvoltare pentru colegi; astfel, suntem printre putinele companii de aceasta dimensiune care investesc constant in asta, avand un program de cursuri si coaching individual. Fiecare individ este unic si ne comportam ca atare, nu incercam sa punem pe nimeni in tipare. Si nici nu avem proceduri pentru orice.  Credem despre noi ca avem cel mai bun produs din piata - si multi dintre competitori sunt de acord cu noi :-)  Daca aceste lucruri sunt importante pentru tine, te invitam sa-ti depui CV-ul. Daca nu, nu :-) Ce ai de facut  inregistrezi contractele in sistemul informatic in care lucram  urmaresti contractele in desfasurare (situatie facturi, existenta tuturor actelor la dosar) prin comunicarea cu colegii si clientii  oferi suport echipei de vanzari  realizezi rapoarte in programul informatic al companiei  consiliezi si informezi clientii telefonic si prin e-mail in legatura cu situatia contractului  oferi feedback in vederea imbunatatirii procedurilor Ce iti oferim  Includerea in programul de dezvoltare profesionala al Companiei  Training-uri interne  Mediu profesionist de lucru  Posibilitatea dezvoltarii profesionale si personale intr-o echipa tanara

Cerinte

Ce ne dorim sa ai  studii superioare  abilitati de planificare, organizare a timpului si de prioritizare a sarcinilor  atentie distributiva, atentie la detalii  energie  abilitati de comunicare si relationare  cunostinte PC: Word, Excel

1 pozitii disponibile 31 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai