Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Proactiv? Motivat? Multitasking? Te angajăm! Noul coleg va avea un rol important în echipa noastră, el reprezentand interfața dintre departamentul de marketing și buyerii din departamentul nostru comercial din afara Europei si Turcia. Candidatul ideal: - Cunoștințe de limba franceză (utilizator independent – conversațional și comunicare scrisă); - Cunoștințe de limbă engleză( minim nivel B2); - Experientă de operare pachet Microsoft Office (preponderent Excel); - Capacitate de organizare și prioritizare task-uri; - Abilități de comunicare și relaționare; - Atenție distributivă; - Orientare către rezultate; - Autonomie; - Disponibilitate la deplasări ocazionale în Franța.

Cerinte

Misiuni: - Inregistrarea cererilor primite în baza de date, în vederea transferării acestora către un Category Manager vizat; - Gestionarea și verificarea emailurilor primite cu scopul de a conține toate informațiile necesare; - Diverse task-uri administrative(solicitarea de etichete UPS si carti de vizita pentru departamentul comercial etc.) Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja