Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Fire deschisa, sociabila, ordonata si iti place sa petreci timpul cu cei mici? Suntem interesati sa te cunoastem mai bine. Mai mult decat atat avem si o oportunitate potrivita pentru tine. Suntem in cautarea unui asistent pentru un loc de joaca destinat exclusiv celor mici si energici. Locul de joaca este amenajat intr-un centru comercial situat in Timisoara.

Cerinte

studii medii finalizate studii superioare reprezinta un avantaj (sociologie sau psihologie) experienta anterioara este bine venita disponibilitate pentru program de week-end persoana sociabila, ordonata si calma Responsabilitati: gestionare si supraveghere loc de joaca copii contact direct cu clientii organizarea si mentinerea curateniei la locul de joaca incasare numerar actualizarea bazei de date Beneficii: salariu intre 1200 – 1500 RON (in functie de experienta) contract pe perioada nedeterminata climat de lucru placut

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai