Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: - Preluarea comenzilor de la clienti si introducerea acestora in sistem - Transmiterea comenzilor catre fabrica pentru lansarea in productie - Mentinerea legaturii cu clientii prin mail, telefon si fax privind comenzile in curs sau alte informatii necesare; - Intocmirea actelor necesare pentru facturare in momentul livrarii; - Participarea la targuri internationale sau interne - Program 8 h / zi - Rar disponibilitate la deplasari - Varsta intre 24 si 43 ani Beneficii: - Salariu competitiv;

Cerinte

- Experienta minim 3 ani - Studii superioare absolvite - Nivel mediu-avansat de operare PC (Excel, Word) si o foarte buna viteza de tehnoredactare; - Foarte bun nivel al atentiei concentrate, accent pe detalii, minutiozitate, inalt simt de raspundere; - Bune abilitati de comunicare, spirit de echipa, calma , matura, agreabila - Limba franceza si engleza scris si vorbit perfect obligatoriu

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja