Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Ii dorim in echipa noastra pe acei dintre dumneavoastra care vor sa isi faca meseria in mod profesionist si care sunt dispusi sa investeasca in prezent pentru a shimba viitorul. Pe acei care vor ca munca sa le fie apreciata corect si sa fie rasplatiti pe masura eforturile depuse. • Absolvent al unei scoli postliceale cu profil farmaceutic (asistent de farmacie). • Experienta pe un post similar constituie un avantaj. • Aviz de libera practica. • Cunostinte operare calculator. • Aptitudini de comunicare

Cerinte

• Asigura conservarea si eliberarea produselor medicamentoase, a produselor igienico-cosmetice, precum si a dispozitivelor medicale, raspunzand de calitatea acestora. • Asigura conservarea si eliberarea produselor medicamentoase ce se pot elibera fara prescriptie medicala. • Verifica si monitorizeaza stocurile • Receptioneaza si eticheteaza produse • Este subordonat farmacistului sef si farmacistului de tura. • Respecta principiile eticii si deontologiei profesionale. BENEFICII • Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru placut, tanar si foarte activ. • Permanenta instruire in domeniul de activitate . • Decontarea politelor de malpraxis si a cotizatiei de membru in O.A.M.M.R.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai