Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie romaneasca privata specializata in mystery shopping. Asigura toate tipurile de mystery shopping: client misterios, mystery calls, mystery merchandising, virtual mystery shopping – mystery web, client misterios vs competitie

Cerinte

Candidatul ideal: dinamic, inteligent, cu aspect fizic placut, cu atitudine si initiativa,cu abilitati de comunicare Cunostinte avansate de Excel-proba eliminatorie Atributii principale : -contabilitate primara, evidenta venituri si cheltuieli, mentinerea legaturii cu firmele de : contabilitate, resurse umane, etc. -intocmirea de situatii in Excel -coordonarea echipei de agenti mystery shopping -atributii administrative Persoana care va ocupa postul va lucra in stransa legatura cu directorul general.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja