Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acut Hematologie  Minimum 2 ani experienta  Experienta in Hematologie  Inregistrare la NMC sau in curs de inregistrare la NMC £29,500 - £36,000 Personal sau Webcam Londra X 1 - Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica - Salariul brut este in functie de sectia pe care lucrati si este cuprins intre 33500 - 40000 lire sterline pe an - Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana - Asigurari sociale, - Asigurari medicale, - Cazare asigurata de angajator contra cost - Ore suplimentare , - Concediu platit, - Bonusuri- prime de concediu,

Cerinte

- Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica - Salariul brut este in functie de sectia pe care lucrati si este cuprins intre 33500 - 40000 lire sterline pe an - Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana - Asigurari sociale, - Asigurari medicale, - Cazare asigurata de angajator contra cost - Ore suplimentare , - Concediu platit, - Bonusuri- prime de concediu,

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja