Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie leader in domeniul telecomunicatiilor selecteaza, cu scopul extinderii sediului din Bacau, consultanti servicii clienti pentru gestionarea activitatilor de telemarketing si teleselling (vanzare si promovare telefonica de servicii si porduse). DESCRIERE: activitati de vanzare si promovare telefonica de servicii si produse SE OFERA: •Formare profesionala gratuita la sediul companiei •Contract de munca perioada nedeterminata •Program de munca full time sau part time •Salariu fix + premi in functtie de atingerea targetului lunar •Tichete de masa (1tichet/zi lucratoare efectuata) SEDIILE NOASTRE LE GASESTI IN CENTRUL ORASULUI: Bacau: Str. Pictor Aman 90,etj 1 si 2, vizavi de Mc Donald's Piatra Neamt: Str. Alexandru cel Bun nr.27, langa Prefectura Suceava:B.dul G. Enescu nr. 16, deasupra Bancii Raiffeisen Onesti:B.dul Republicii nr. 43, in cladirea Dental Botosani: Calea Nationala 67, Bl. J3, vis-a-vis de Stadion EASY COMMUNICATION, parte integranta a grupului multinaţional AR Group, reprezintă vârful de diamant al unei reţele de call center-uri prezente în patru ţări (Italia, România, Republica Moldova şi Tunisia). Istoria EASY Communication a luat naştere în toamna anului 2006 când, pentru prima data, AR Group decide să dezvolte în afara graniţelor italiene servicii de call center ( îndeosebi promoţii, vânzări şi asistenţă telefonică) pentru a cuceri noi cote de piaţă şi oportunităţi de afaceri. Astăzi, la doar 8 ani distanţă, EASY Communication numară 600 de angajaţi în cele 5 sedii din Bacău, Piatra Neamţ, Suceava, Botoşani, Oneşti şi un portofoliu clienţi care se mândreşte cu principalele branduri italiene din sectorul telecomunicaţiilor şi energiei.

Cerinte

SE CERE: •Vorbirea limbii italiene la un nivel mediu-avansat •Conostinte minime utilizare calculator •Bune capacitati comunicative si relationale •Capacitatea de a lucra in echipa si pentru obiective •Orientare catre rezultate •Motivare •Maxima seriozitate si vointa

30 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja