Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

De ce sa alegeti ADDITIONAL WORLD WIDE SERVICES LTD ? - Veti lucra pentru o companie lider de piata in regiunea Marii Britanii; - Veti fi platiti saptamanal, plata incepand de la 13 lire sterline pe ora de lucru, saptamana de lucru fiind intre 36 si 50 ore (in functie de dorintele dumneavostra) cu posibilitatea de ore suplimentare (daca sunt disponibile) - Ajutor in obtinerea PIN-ului NMC; - Posibilitatea de a lucra ca si "Care Assistant" in perioada cat asteptati pentru PIN NMC (va poate ajuta sa va imbunatatiti limba engleza); Daca vei fi un candidat serios acceptat in echipa noastra, veti beneficia de oportunitati de dezvoltare profesionala si a carierei. ONORARIU LUNAR : 2500-3500 £ -tot ce trebuie sa faci este sa detii/sau sa iti faci un PFA(persoana fizica autorizata) inregistrat la ONRC Romania cu domeniul de activitate cod CAEN 8621 sau 8622 ! Ce inseamna a fi propriul tau sef ? -nelimitat financiar sau profesional - EXEMPLU: venit de 13 Lire pe ora 36 ore lucrate saptamanal salar de 2106 Lire taxe 70 Lire/luna (la un venit anual mai mic de 100 000 euro -norma pe venit ) ramai lunar cu salariul net de 2036 Lire , in cei 70 £ sunteti asigurati si este platita si contributia catre casa de pensii -detii controlul a tot ceea ce facturezi si incasezi,deoarece poti sa faci ore suplimentare cate doresti

Cerinte

Cunoscator al limbii engleze nivel incepator-mediu , diploma calificare sa detina un PFA (persoana fizica autorizata) in Romania autorizata cu codul caen corespunzator meseriei , varsta intre 20 ani si 50 ani

100 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai