Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o persoana dinamica, care se identifica cu urmatoarele valori ale muncii: Flexibilitate în complexitate: Luând în considerare caracterul de colaborare, assistant managerul va avea un rol complex, caracterizat în mare de ideea de parteneriat şi lucru în echipă cu managerul şi, la nevoie, cu alţi angajaţi, chiar dacă în multe situaţii, comunicarea se realizează într-o manieră verticală. Înţelegere şi receptivitate la solicitările managerului, ale angajaţilor, colaboratorilor şi clienţilor companiei Eficienţă în desfăşurarea activităţilor în vederea scopului propus. Criteriile de performanţă Criteriile de performanta vor fi masurate prin raportarea la atingerea obiectivelor propuse pentru fiecare sarcina Managerul isi rezerva drepturile de a verifica ad-hoc performantele si cunostintele Assistant managerului, inclusiv pe baza unor sesizări de la ceilalţi angajaţi. Beneficiile pentru assitant manager . Mediu de lucru placut . Integrarea intr-o echipa tanara • Dezvoltare si gestiune personala si profesionala • Acumulare de experienta • Contacte personale si profesionale • Oportuntati de dezvoltare si de afirmare in mediile profesionale care tin de domeniile comunicare

Cerinte

Sarcinile aferente postului de muncă • Analiză, evaluare şi tehnoredactare materiale promotionale şi e-mail-uri • Asistenta in negociere • Cercetare de piata on-line si nu numai • Corectura materiale tehnoredactate • Documentare si auto-instruire in temele si domeniile cerute si necesare • Evaluarea critica argumentata a managerului • Gestiunea contactelor personale si profesionale ale managerului • Gestiunea conturilor de e-mail si administrarea electronica a unor site-uri informatice • Gestiunea resurselor din spaţiul de lucru • Informare eficientă manager cu privire la ariile specifice de interes stabilite • Intermedierea comuncatiilor electronice intre manager si colaboratori • Introducere date in calculator • Navigare pe internet • Pastrarea bunei dispozitii si a unei inalte motivari • Pastrarea unei agende de lucru la zi • Realizarea de rapoarte destinate uzului intern sau extern Limbă străină: Limba germana fluentă în vorbit şi scris Deprinderi: Multitasking Învăţare prin modelare Observaţie Organizarea muncii într-o manieră ordonată, clasificată clar, sistemică Verificarea comunicaţiilor şi a transmiterii corecte a informaţiilor pe cale electronică Învăţare activă Gândire critică Rezolvare a unor probleme complexe Toleranţă ridicată la incertitudine

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja