Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam o persoana dinamica, motivata si cu aspect fizic placut pentru postul de asistent manager in zona Soseaua Odaii, Bucuresti. Responsabilitatile job-ului : * indosarierea si arhivarea corespondentei primite ; * asigurarea protocolului si a confidentialitatii informatiilor ; * inregistrarea in baza de date a facturilor de la furnizori, procese verbale, deconturi ; * urmarirea dosarelor de personal : fise de post, fise medicina muncii, etc. Beneficii : * salarizare atractiva ; * bonuri de masa si transport decontat ; * contract pe perioada nedeterminata ; * mediu de lucru profesional.

Cerinte

Cautam o persoana cu experienta minima in domeniu dar dornica de invata lucruri noi; * absolventa a Academiei de Studii Economice sau Politehnica ; * competente si cunostinte operare PC - Microsoft Office ; * abilitati excelente de comunicare si prioritizare ; * personalitate energica, gandire pozitiva, amabila, eficienta ; * persoana responsabila, atenta si bine organizata.

1 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja