Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru oferă o gamă completă de servicii, printre care se numără traduceri autorizate, servicii de traduceri legalizate, servicii de interpretariat, colaționare, apostilare și supralegalizare. Descrierea jobului - Va administra portofoliul de clienți / traducători; - Va menține relația cu clienții / traducătorii, fiind persoana dedicată în relația cu aceștia; - Va reprezenta imaginea societății în relația cu clienții și va răspunde de dezvoltarea colaborării cu aceștia; - Va gestiona comenzile primite de la clienți, le va transmite traducătorilor și va urmări evoluția comenzilor pentru a fi finalizate cu succes; - Va efectua revizuirea generală a traducerilor livrate de către traducători, în vederea verificării corectitudinii datelor generale (nume, prenume, denumiri, date, cifre etc.)

Cerinte

Candidatul ideal - Cunostinte de limba engleza la nivel avansat; - Capacitate de analiză, capacitate de sinteză, obiectivitate, atitudine profesionistă, corectitudine, politețe; - Atitudine proactivă față de muncă, orientare către rezultate; - Abilități de organizare, planificarea și prioritizarea sarcinilor primite; - Abilități de negociere și coordonare; - Studii medii sau superioare; - Persoana serioasa, punctuala. Beneficii: - program de lucru lejer: de Luni - Vineri de la 9.00 - 18.00 - mediu de lucru stabil - echipa tanara, dinamica - activitatea se desfasoara in zona Universitate - Salariul oferit este de 1200 lei primele 3 luni, dupa care acesta creste la 1500.

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja