Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Firma Jobs & HR Solutions, firma cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international, angajeaza asistent manager . Programul de lucru: 9:00-19:00, L-Vi. Salariul: 3500 lei. Profilul fimei unde se va desfasura activitatea este import si distributie hrana si accesorii animale de companie. Locatia este in zona Calea Giulesti. Contract de munca pe minim 5 ani. Responsabilitati: - Gestioneaza apelurilor, emailurilor clientiilor; - Se va ocupa de partea de raportare a companiei; - Gestioneaza corespondenta companiei; - Gestioneaza si mentine buna comunicare intre conducerea companiei si restul departamentelor.

Cerinte

Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara; Engleza- scris/vorbit- nivel avansat. Cunostiinte calculator (Word, Excell, Outlouk). Persoana cu profil categoric, impunator, puternic, rezistenta la stres; Persoana organizata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane